OKTAMED to pierwsze takie miejsce na Kaszubach. To miejsce, w którym otrzymasz kompleksową opiekę z zakresu rehabilitacji, dietetyki, medycyny sportowej, a także porad lekarzy specjalistów.

PASJA

Zespół rehabilitantów i lekarzy to wyjątkowi team. Z pasji do tego co robimy wykształcił się profesjonalizm, a dzięki niemu każdy Pacjent traktowany jest indywidualnie.

DOŚWIADCZENIE

Opiekujemy się każdym, kto chce osiągnąć wyznaczony przez siebie cel. Jesteśmy po to, żeby pomóc Ci pozbyć się bólu, dyskomfortu, a także pracować nad rozwojem Twoich własnych możliwości.

SPRZĘT

Sprzęt najnowszej generacji służący do diagnostyki, terapii i treningu. Znajdziesz u nas kompleksowe wyposażenie w specjalnie zaprojektowanych do tego celu pomieszczeniach.

TERAPIA

Możesz korzystać z dowolnie wybranych pojedynczych zabiegów lub my dopasujemy kompleksową terapię w zależności od Twoich potrzeb.

OKTAMED to nowoczesna klinika rehabilitacyjna zlokalizowana w sercu Kaszub, w otoczeniu stuletniego sosnowego lasu. Zapewniamy regenerację kompletną od rehabilitacji po odchudzanie, medycynę estetyczną i kosmetologię.

Standard oferowanych przez nas usług odbywa się na najwyższym poziomie. W specjalnie zaprojektowanych do celów medycznych gabinetach znajduje się nowoczesny sprzęt. Najcenniejsza wartością jest jednak dobrze wyszkolony Personel. To właśnie dzięki niemu każdy Pacjent traktowany jest w sposób indywidualny. Pomimo dyskomfortu Klientów podyktowanego daną dysfunkcją zapewniamy nietuzinkową atmosferę a Pacjent poczuje się jak w prawdziwym Hotelu. Pacjenci mogą korzystać z dowolnie wybranych przez siebie pojedynczych zabiegów. Jednak wyszkolony dopasuje kompleksową terapie w zależności od potrzeb chorego.

Sprawdź ofertę umów się na wizytę

Oferta